Kleje do tapicerki

Kleje nakładane pędzlem

Klej do nakładania pędzlem:

Jednym z najpopularniejszych obecnie klejów tapicerskich jest klej Bonaterm A PLUS. Jest to wszechstronny klej przemysłowy doskonale sprawdzający się w większości zastosowań tapicerskich.

Więcej...

Kleje w spraju

Klej w spray'u

Kleje w spray'u to idealne rozwiązanie dla amatorów, majsterkowiczów i hobbystów. Łatwe aplikowanie ułatwiające równe nałożenie kleju, jednocześnie brak dodatkowych wymagań sprzętowych, takich jak pistolet pneumatyczny, sprawia że kleje w spray'u doskonale sprawdzają się przy drobnych, doraźnych pracach przy tapicerce samochodowej, takich jak:

   •  podklejenie rozklejającej się podsufitki (polecamy raczej całościową wymianę podsufitki, ponieważ tylko to zagwarantuje trwałość naprawy, jednak w pzypadku drobnych uszkodzeń, można próbować podklejać rozklejający się materiał miejscowo)    
   •  klejenie boczków drzwi samochodowych
   •  i innych prac we wnętrzu samochodu

Więcej...

Kleje na pistolet pneumatyczny

Kleje do nakładania pistoletem

Kolejnym bardzo popularnym klejem, ze względu na sposób aplikacji używanym częściej przez zawodowych tapicerów, jest klej Bonaterm AS oraz klej Bonatap M38

Bonaterm AS to profesjonalny klej przeznaczony dla przemysłu motoryzacyjnego i do napraw tapicerki samochodowej. Jest klejem polichloroprenonowym bazującym na najwyższej jakości kauczukach syntetycznych oraz specjalnej żywicy reaktywnej.

Więcej...

Galeria Trend

Narzędzia Tapicerskie